پارچه روسری
خانه / درباره ما

درباره ما

گروه تولیدی تیارام با توجه به لزوم وجود مجموعه ای متخصص و علمی در حوزه پارچه شال و روسری پا به این عرصه نهاد.

این مجموعه از زمان شروع سعی بر تولید محصولاتی بر پایه اصول علمی با بهترین کیفیت و قابل رقابت با تولیدات روز دنیا را داشته است .به همین جهت با استفاده از دستگاه های پیشرفته روز دنیا کوشیده است تا کیفیت محصولات خود را همگام با ویژگی قیمت مناسب  افزایش دهد.

در تولیدات گروه تولیدی تیارام نکته ایجاد آرامش و اطمینان در مصرف کننده مدنظر قرار داده شده است و به همین دلیل مواد اولیه مرغوب و درجه یک برای تولید محصولات انتخاب گردیده است.این واحد با بهره گیری از متخصیصین مجرب و کار آزموده تلاش می کند تا با افزایش بهره وری فعالیت ها ،ایجاد نوآوری تکنولوژیکی ،تولید و عرضه محصولات به روز و در نتیجه ارایه خدمات علمی و تخصصی به سایر واحدهای فعال در صنعت پارچه شال و روسری گامی مهم در راستای تحقق اهداف عالی شرکت بر دارد.

ماموریت

گروه صنعتی تیارام با بیش از یه دهه فعالیت در زمینه های بازرگانی بین المللی و داخلی ،واردات و صادرات ،سرمایه گذاری بر روی طرح ها،مشاوره بازاریابی و فروش ،خرید و فروش انواع پارچه های شال و روسری ، آماده همکاری با تمام فعالان حوزه تولید شال و روسری می باشد.

چشم انداز

گروه صنعتی تیارام تمایل دارد در جهت رونق کسب و کار ،تولید و کار آفرینی بر روی ایده های نو سرمایه گذاری کند. هم چنین از صاحبان سرمایه دعوت می نماید تا با همکاری و مشارکت این گروه بتواند بهترین سرمایه گذاری را در بخش خصوصی داشته باشد.

استانداردها

استاندارد ملی ایران و استاندارد روز اروپا

 ارزشها

مدیران متخصص با دانش و اطلاعات فنی بالا

پرسنل توانمند و با تجربه و آموزش دیده

حق انتخاب محصول با مشتری و تامین نیاز مشتری از نظر قیمت و کیفیت

اولین مجموعه متخصص و علمی به روز در تولید پارچه شال و روسری

محصولات

 پارچه شال و روسری نخی به صورت ساده و طرحدار

پارچه پشمی موهر مخصوص شال و روسری

پارچه حریر مخصوص شال و روسری

پارچه ابریشمی مخصوص شال و روسری

پارچه های طرح دار ژاکارد مخصوص شال و روسری

پارچه ساتن ابریشم مخصوص شال و روسری

کاربردها

پارچه های خام شال و روسری بعد از گذراندن مراحلی مانند چاپ خیس یا چاپ دیجیتال و برش و  دوردوزی و خیاطی و اتو و دیگر مراحل تولید شال و روسری تبدیل به شال و روسری می شوند و به بازار ارایه می شوند.

کانال تلگرام