پارچه روسری
خانه / پارچه پلی استر پنبه / خرید پارچه برای روسری و شال از اصفهان و یزد و نمایندگی شرکت تیارام

خرید پارچه برای روسری و شال از اصفهان و یزد و نمایندگی شرکت تیارام

خرید پارچه برای روسری و شال از اصفهان و یزد و نمایندگی شرکت تیارام . شرکت تیارام تولید کننده ی پارچه ی خام شال و روسری در کارخانه های نساجی اصفهان و یزد و عرضه به تولیدکنندگان شال وروسری در بازار بین و مللی .

خرید پارچه ی خام شال وروسری از اصفهان

اری بدین گونه است که شرکت تیارام کارخانه های نساجی برای تولید پارچه ی خام شال و روسری در اصفهان را به عهده دارد .

همان طور که اصفهان از نظر تولید پارچه ی خام شال و روسری حرف اول را در ایران میزند تولیدات شرکت تیارام را از این شهر زیبا است .

شرکت تیارام نمایندگی است و دفتر فروش را در شهر قم نهاده است . دفتر فروش برای قرارداد های حضوری مشتریان عزیزی که قصد دارند حضوری تشیف اورده و نمونه کارها را مشاهده کرده و قرار ببندنند .

تولیدکنندگانی که قصد خرید پارچه ی خام شال وروسری را دارند باید در مرحله ی نخست با مدیریت فروش تماس بگیرند . که تمام مشخصات وسوالات مربوطه توسط ایشان پاسخ داده میشود .

میتوانند کالکشنی از نمونه پارچه هارا دریافت کرده که به صورت پستی بر ای تولیدکنندگان و خریداران عزیز ارسال میگردد . از بین نمونه های پارچه های خام شال وروسری نمونه ی مورد نظر را انتخاب کرده و ثبت سفارش انجام دهد تا بار از اصفهان برایش در هرکجا که هاس ارسال گردد .

مشتریان عزیز میتوانند برای اطمینان بیشتر به دفتر مراجعه کنند و تمام مراحل انجا انجام گیردد که در این صورت نیز بار از اصفهان برای مشتری ارسال خواهد گردید . و در دفتر کار فقط میتوانند نمونه هایی از پارچه هارا ببیند و قرار داد ببندد .

خرید پارچه ی خام روسری از یزد

یکی از شهرهایی که شرکت تیارام کارخانه های نساجی در انجا را به عهده دارد شهر وزین و زیبای یزد است .تولیدات شرکت تیارام در این دو شهر است و از این دو شهر پارچه های خام شال وروسری برای مشتریان به کل کشور عرضه میگردد.

این دو شهر قطب ریسندگی بافندگی در ایران هستند و بیشترین کارخانه های نساجی در این دو شهر قرار دارند و بیشترین پارچه ی خام شال وروسری در این دو شهر است .

شرکت تیارام این اطمینان را میدهد که اگر در هر صورتی مشتری از پارچه ناراضی بود و یا اردی در پارچه دیده شود . مرجوعی پارچه را با کمال میل میپذیرد.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مدیریت فروش: محمد عصیانی
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09120448291
آدرس کانال: tiyaram_ir@
آدرس سایت: www.tiyaram.ir
پست الکترونیکی: info@tiyaram.com

مطلب پیشنهادی

فروش عمده پارچه روسری

فروش عمده پارچه روسری در تهران

فروش عمده پارچه روسری در تهران و پخش به شهر های دیگر.خرید پارچه روسری در …

کانال تلگرام